ראשי    /    טלוויזיות ומקרנים    /   מסכי טלויזייה    /   מסך טלוויזיה MAG TV 50" 4K LED-Smart UHD (GTV50D23) 60Hz
MAG 54117 GTV50D23
מס תשלומים עד 3 תשלומים
זמן אספקה עד 7 ימי עסקים
אחריות
מפרט טכני הדפסה שלח לחבר
חזרו אליי בקשר למוצר זה
קטגוריות
מידע נוסף
תאור מוצר
כללי
מק"ט GTV50D23
נתוני מסך
מסך שטח תצוגה "50
פורמט מסך 16:9
טכנולוגיה LED
רזולוציה 3840*2160@60Hz
בהירות Min:300cd/m2,Typ:350cd/m2
יחס ניגודיות 3750:1 TYP
זווית צפייה 178°/178°
גודל נקודה 0.0951(H) × 0.2854(V)
מעבד תמונה RTD74W
מס' צבעים 1.07billion (R/G/B 8bit + FRC)
SMART TV
מעבד ARM Cortex-A53/1.5GHz/Quad core
זיכרון ROM:8GB, RAM:2GB
מערכת הפעלה Google Android OS11
WIFI 2.4G, Support 802.11a/b/g/n/ac | [2T2R(2.4G+5G)+BT]
Ethernet 10M/100M
ממשקים
HDMI 3
USB 2
OPTICAL כן
RF IN כן
AV IN mini AV-IN
RJ45 כן
בלוטוס 5.1
CVBS IN לא
רמקולים 8W+8W
עידן פלוס T2
נתונים פיזיים
שלט NETFLIX +Youtube מובנה שלט
מידות עם רגל 1110*310*697mm
מידות ללא רגל 1110*88*644mm
דירוג אנרגטי G
משקל נטו 9.3KG
משקל ברוטו 12.1KG
תקן תליה בינ"ל VESA 300X300
שיפורים
שפת ממשק Hebrew, English, Spanish, French, Portuguese, Russian, Arabic, German
ספק כח
מתח 100V-240V~ 60/50Hz
צריכה מקסימאלית ≤150W
צריכה במצב המתנה 0.5W